Gönderen Konu: KANSERE KARŞI ARI SÜTÜ (Okunma Sayısı 411 defa)  (Okunma sayısı 14954 defa)

is

  • Ziyaretçi
KANSERE KARŞI ARI SÜTÜ (Okunma Sayısı 411 defa)
« : Ocak 26, 2014, 02:18:36 ÖÖ »
KANSERE KARŞI ARI SÜTÜ « : Temmuz 22, 2013, 06:44:56 ÖÖ »

ARI SÜTÜ İLE SAĞLIKLI VE UZUN YAŞAM
 
           İşçi arılar, 2- 3 ay yaşarken, içlerinden sadece birisi, kraliçe arı, 40 kat fazla yaşar. 5- 7 senelik ömründe binlerce yumurtalık bir verime ulaşırlar. Bu arının tek farkı, kendisi için özel yapılmış olan arı sütüyle beslenmesidir. İdeal arı sütü dozajlarıyla kullanıldığında insanlarda da benzeri verim ve yaşam kalitesi elde edilebilir. Kanser de dahil ağır hastalıklarla savaşımda önemli bir destektir.

            Arı sütü, antikanser etkiye sahiptir ve metastas’ ı yavaşlatıcıdır. Kemoterapi’ nin yan etkilerini tolere eder. Çok yüksek değerde antioksidandır.

            Arı ürünleri kanserle mücadelede "Alternatif Tıp" ın vazgeçilmezleri arasındadır. Arı sütü, propolis ve polen doğrudan kanseri hedef alan etkileri yanında, bağışıklığı da güçlendirir. Metastası yarı yarıya yavaşlatan, bağışıklık sistemini güçlendiren, tümör büyümesini ve dayanıklılığını azaltan güçlü ve önemli etkileriyle, kanser tedavisinde zaman kazandırıcı etkiye sahiptir. Dayanma gücünü artıran ve kritik önemde geniş zaman kazandıran bu yönleriyle arı ürünleri tedavi süreçlerinin temel desteği görevini görür. Öte yandan kemoterapi ve radyoterapinin yan etkilerine karşı iç organları koruyucu, hastanın hızlı toparlanmasını sağlayıcı etkileri de vardır. Arı ürünleri içerdiği flavanoidler ile, E vitaminine göre, 200 kat daha fazla antioksidan değere sahiptir.

           “Arı sütü, hayatınıza sağlık ve yüksek performans katar. Artık arı sütünün değerini bilerek, yararlanma sırası sizlerdedir!”

           Arı sütünün, bebek, çocuk, erkek, kadın ve yaşlıların yaşamlarında; gebelikte, doğum öncesi ve sonrası süreçte ve anne karnından itibaren gelişme çağındaki çocuklarımıza pek çok yararları vardır. Zihinsel gelişim ve büyümede çok etkindir. Hastalıkla savaşanlar için çok önemli bir destektir. Kanserle ve ağır hastalıklarla mücadelede propolis ile birlikte en çok başvurulan ürünlerden biri arısütüdür.