Gönderen Konu: AVRUPA BİRLİĞİ  (Okunma sayısı 10082 defa)

is

• Ziyaretçi
AVRUPA BİRLİĞİ
« : Kasım 15, 2014, 10:23:46 ÖS »
AVRUPA BİRLİĞİ MASAL OLDU
19.07.2009

“Benim oğlum bina okur. Döner döner yine okur.” Böyle bir tekerleme vardı, çocukluğumuzda. Bu tekerleme, tembel çocuklar için, genellikle babaların söylediği bir tekerlemeydi.

Bir meslek kuruluşunun sitesine girip, yazarlarının yazdığı yazıları okuduğumda, verilen bilgiler karşısında, şaşkınlığım, bu site yazarlarına, Avrupa Birliğinin genel mahiyeti hakkında(ki bilseler bu sözleri yazmazlardı) birkaç cümle ile seslenmek ihtiyacını hissetmeme sebep oldu.

Sayın Meslek Kuruluşunun Yazarları,

Yukarıda, Meslektaşlarınızın kurmuş olduğu sitenizde, AB' ne Türkiye' nin kabul edilme süreci, uzun uzun yazılmış. Ancak öyle ifadeler kullanılmış ki, sanki AB bizi kabul edecek de, Türkiye kabul edilme şartlarını yerine getirmiyormuş, görüntüsü verilmiş. Bunun bilerek yapıldığını kabul etmek istemiyorum. Zira böyle bir hatânın bilerek yapılması, bu milletin onuruna dokunacak kadar ağır bir suç oluştururdu. “Şaşkınlık” diyelim/ “AB yapısını 50 küsur senedir anlamamış bir kimsenin yazdıklarıdır” diyelim; farketmez. Neticede bu yazıyı yazmak için, 50 küsur senedir bu memleketten uzak yaşamış olmak gerektiğine inanarak söylüyorum. Pes doğrusu!

SAYIN MESLEK MENSUBU YAZARLAR,

LÜTFEN DİKKAT!

BİZLERİN TÜRKİYE DEVLETİ OLARAK AĞZIMIZLA KUŞ TUTSAK KABUL EDİLMEYECEĞİMİZİ BİLE BİLE, AB KAPISINDA BEKLETİLMEYE MAHKÛM EDİLMİŞLİĞİMİZİ, HANGİ GAFLET/ HIYÂNET SONUCU, HÂLÂ ANLAMAMAYA DEVAM EDECEKSİNİZ?

AB YETKİLİLERİ, ÇEŞİTLİ ZAMANLARDA, DEVAMLI OLARAK, DİN GEREKÇESİYLE, MÜSLÜMAN OLAN TÜRKİYE' NİN HIRİSTİYAN OLAN AB' NE ALINMASININ SÖZ KONUSU OLAMAYACAĞINI, SİYÂSÎLERİMİZİN KAFALARINA VURA VURA, HER DÖNEMDE SÖYLEMEDİLER Mİ? SÖYLEDİLER.

İMTİYAZLI ORTAKLIK GİBİ, HİÇBİR ŞEY İFADE ETMEYEN BİR ORTAKLIK İÇİN BEKLEMEK NEDENDİR? SENİN İNSANLARINI, SERBEST DOLAŞIMLA BİRLİĞE ALMADIKTAN SONRA, HÂLÂ KAPIDA BEKLEMEK İHANETTİR. TEK KELİMEYLE BU MİLLETİN VERDİĞİ VEKÂLETİNE(HER DÖNEM İÇİN SÖYLÜYORUM) İHANETTİR.

BAŞARI GİBİ GÖSTERENLERİN İHANETLERİ SONUCU, TÜRKİYE GÜMRÜK BİRLİĞİNE SOKULMAK SURETİYLE, AVRUPA ALACAKLARINI ZATEN ELDE ETTİ. TELEVİZYONDA AÇIKLANAN RAKAMLARA GÖRE, 250 MİLYAR DOLAR/ 500 MİLYAR DOLAR ZARARIMIZ OLDUĞU İFADE EDİLEN GÜMRÜK BİRLİĞİNİN, HANGİ KANGREN BEYİNLER TARAFINDAN İMZALANDIĞI, KAMUOYUNA AÇIKLANMIŞ DEĞİLDİR. AÇIKLANAN İSE, ZAFER KAZANILMIŞ GİBİ EMPOZE ETMEDEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.

50 KÜSUR YILDIR AB’ NE GİRME HAYÂLİ İLE ISRARLA BEKLEMEMİZ NEDENDİR? BİZİ AVRUPA BİRLİĞİNE ALMIYORLAR. DEVLET ADAMLARI OLARAK MİLLETİ TEMSİL ETTİKLERİNİ İFADE EDENLERİN, “GİRECEĞİZ” DİYE ISRARLARI NEDENDİR?

AVRUPA ŞURADA 100- 150 YILDIR İLİMDE TEKNİKTE ÖNE GEÇTİ DENİLEBİLİR. İNGİLTERE' YE BAKINIZ! LÜTFEN! AÇLIKTAN, YİYECEKLERİ FARELERİ KOVALAYANLARIN GÖRÜNTÜLERİNİ, TELEVİZYONLARDAN SEYRETTİK. KAÇ ZAMAN ÖNCEYDİ? NE ÇABUK UNUTTULAR?

AVRUPA, “ŞEYTAN GİRDİ” BAHANESİYLE KAÇ YÜZ BİN/ MİLYON İNSANINI YAKARAK KATLETTİ? NE ÇABUK MEDENİ OLDULAR?

SAYIN MESLEK GRUBU YAZARLAR!

BU SÜTUNLARA BU YAZDIKLARIMIN CEVAPLARINI YAZMAK SİZLERE FARZ OLDU. YANLIŞIM VARSA DÜZELTMEK; YA DA ONAYLAMAK BOYNUNUZUN BORCUDUR. BEKLİYORUM EFENDİM!

SAYGILARIMLA...

ÖNEMLİ NOT(1): Şimdiye kadar mail adresime cevap gelmedi.

ÖNEMLİ NOT(2): İMPARATORLUK KURMUŞ VE BU İMPARATORLUĞU YÜZLERCE SENE ADÂLETLE AYAKTA TUTMUŞ BİR MİLLETİN NESİLLERİ OLARAK BU KAPI KULLUĞUNA BU MİLLETİ MAHKÛM EDENLERİ TARİHİN AFFETMEYECEĞİNİ, BU GÂFİLLER, AKLEDEMEYECEKLER Mİ?

BİR MİLLETİN TARİHİNDE, BU KADAR ONUR KIRICI KAPI KULLUKLARI KOLAY KOLAY GÖRÜLMEZ. BİZE BU KAPI KULLUĞUNU REVA GÖRENLERİ:

MİLLETİMİZ AFFETSE, ADALET AFFETMEYECEKTİR.
             ADALET AFFETSE, TARİH AFFETMEYECEKTİR.
             TARİH AFFETSE, ALLAH(C.C.) AFFETMEYECEKTİR.(ELBETTE İNANANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM)

ALLAH(C.C.)’ IN HUZURUNA HANGİ YÜZLE ÇIKACAKSINIZ?

EY GAFİLLER! SİZLER HÂLÂ BU KAPI KULLUĞUNA DEVAM EDİNİZ!

KENDİNİZE GELMEMEYE HÂLÂ DİRENİNİZ!

NETİCEDE, HÜSRANINIZI VE HESABINIZI BU MİLLETE MUTLAKA VERECEKSİNİZ.

HESABINIZIN YÜCELERİN YÜCESİ ALLAH(C.C.)TARAFINDAN GÖRÜLMESİ ESNASINDA(İNANANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM; İNANMAYANLARA ZATEN SÖZÜMÜZ OLAMAZ.) ÇEKECEĞİNİZ IZDIRABI BEN ŞİMDİDEN GÖRÜYORUM. SİZLER HÂLÂ GÖREMEYECEK MİSİNİZ?

Saygılarımla… 15.11.2014 21:03

ETİKETLER: Avrupa Birliği nedir? Avrupa Birliğine girmek fayda sağlar mı? Avrupa Birliği kapısında 60 yıldan fazla beklemek hangi akla hizmettir? Gümrük Birliği zararları nelerdir?
« Son Düzenleme: Kasım 07, 2022, 07:12:28 ÖS Gönderen: is »